23. januára 2022

RADIO Rock SV

…ak máš v srdci rockovú hudbu, si na správnom mieste

LIMP BIZKIT ruší termíny koncertov z dôvodu obáv o zdravie a bezpečnosť

LIMP BIZKIT kvôli obavám o zdravie a bezpečnosť zrušil zostávajúce termíny svojho turné v auguste 2021. Turné bolo odvolané deň po tom, čo skupina zrušila svoj piatkový (6. augusta) koncert na letnom pódiu Stone Pony v Asbury Parku v New Jersey asi hodinu pred plánovaným začiatkom šou. Nebol daný dôvod na zrušenie koncertu v Stone Pony, ale jeden fanúšik, ktorý hovoril s frontmanom Fredom Durstom mimo miesta konania uviedol, že gitaristovi Wesovi Borlandovi, ktorý je údajne plne očkovaný, prišlo nevoľno po tom, čo kapela už dokončila zvukovú skúšku.

LIMP BIZKIT  vydali nasledujúce vyhlásenie: „Z dôvodu veľkej opatrnosti a obáv o bezpečnosť kapely, personalu a predovšetkým fanúšikov sa show LIMP BIZKIT tento pondelok a zostávajúce augustové turné ruší. Kompenzácie sú k dispozícii na miestach nákupu vstupeniek. Financie za všetky vstupenky zakúpené online budú automaticky vrátené.

Ovplyvnené koncerty:

09. augusta – Buffalo, NY @ Rapids Theatre
12. augusta – Gilford, NH @ Bank of New Hampshire Pavilion
13. augusta – New York, NY @ Irving Plaza
15. augusta – Huntington, NY @ The Paramount
16. augusta – Norfolk, VA @ The NorVa
19. augusta – Lincoln, NE @ Centennial Mall & Street
21. augusta – Austin, TX @ Stubb’s Waller Creek a amfiteáter
24. augusta – Los Angeles, CA @ Palladium

LIMP BIZKIT nevydali nový štúdiový album od „Gold Cobra“ z roku 2011 , aj keď za posledné desaťročie skupina strávila veľa času písaním a nahrávaním hudby.

„Myslím si, že Durst je konečne v bode, keď si vyberie sadu piesní, s ktorými je konečne v pohode, dokončí ich, a dokončíme album“ povedal Borland v júni. „Takže, držím palce.“

.

  • https://s2.myradiostream.com/4870/listen.mp3