24. októbra 2021

RADIO Rock SV

…ak máš v srdci rockovú hudbu, si na správnom mieste

Sledujte nové video od kapely LUCIFER ku skladbe „Bring Me His Head“ z nového albumu

Lucifer skomponovali novú dávku piesní. Okultní rockeri na čele s Johannou Sadonis oznámili, že ich štvrtý album s jednoduchým názvom Lucifer IV príde 29. októbra prostredníctvom Century Media. Okrem toho skupina zdieľa hard-rockový nový singel s názvom „Bring Me His Head“ spolu s videoklipom inšpirovaným filmom Carrie od Stephena Kinga .

Samotná pieseň znie podobne ako v temnej proto-metalovej atmosfére, ktorú Lucifer roky zdokonaľoval, čo určite osloví fanúšikov Blue Öyster Cult, Ghost, The Sword a samozrejme, Black Sabbath.

Je to však sprievodné video, ktoré skutočne prináša zážitok z Lucifera na inú úroveň. Sledujte novodobé predstavenie kapely o krvavej klasike, o pomste a o nešťastnom tínedžerovi.

Carrie  je jedným z mojich obľúbených filmov,“ povedala Sadonis. „Keďže som celý svoj život outsider, vždy som sa s ňou stotožňovala. Sme veľmi nadšení, že sme sa tentoraz dostali k spolupráci s režisérom Amirom Chamdinom a fotografkou Crille Forsberg na našich videách. Ich práca je úchvatná.

Video k piesni Bring Me His Head je len jednou časťou príbehu,“ dodala. „Ale v tejto chvíli nemôžeme povedať nič viac.

  • https://s2.myradiostream.com/4870/listen.mp3