24. októbra 2021

RADIO Rock SV

…ak máš v srdci rockovú hudbu, si na správnom mieste

HALESTORM po prvýkrát predstavili naživo nový singel „Back From The Dead“

HALESTORM odohrali svoj nový singel „Back From The Dead“ , prvýkrát naživo v utorok (31. augusta) na Great New York State Fair  v rámci hudobného festivalu Chevrolet v Syracuse.

HALESTORM hrá sériu koncertov pred spoločným turné s EVANESCENCE, ktorý sa začína 5. novembra v Portlande v Oregone a prebieha do 18. decembra na koncerte vo Worcesteri v štáte Massachusetts.

Skladba „Back From The Dead“ je prevzatá z nadchádzajúceho piateho albumu skupiny HALESTORM, ktorý bude vydaný v roku 2022. Video k piesni „Back From The Dead“ , ktorú natočil Dustin Haney ( Noah Cyrus , Luke Combs ) a produkovala ho spoločnosť Revolution Pictures , predstavuje frontmanku Lzzy Hale a zvyšok kapely v márnici a na cintoríne niekde medzi životom a smrťou.

Táto pieseň je osobná a napísaná z hľadiska duševného zdravia,“ uviedla Hale vo vyhlásení. „Chceli sme dať sebe a svetu tvrdú rockovú pieseň, ktorú by sme mohli nahlas zakričať, keď sa brány opäť otvoria. Boli sme na okraji tohto sveta, ktorý sa úplne stráca v zabudnutí, ale aj keď to bola ťažšia z dvoch možností, nenechala nás temnota a depresia v našej mysli vykopať skorý hrob...“

Novú hudbu HALESTORM opäť produkuje Nick Raskulinecz , ktorý ako prvý pomáhal kapele v roku 2017 s albumom „ReAniMate 3.0: The CoVeRs eP“ a predtým ho Hale označila za „piateho člena“ skupiny.

HALESTORM vydali v minulom roku „Halestorm Reimagined“ , zbierku prepracovaných pôvodných piesní skupiny a coververziu piesne „I Will Always Love You“ , ktorú preslávili Whitney Houston a Dolly Parton .

  • https://s2.myradiostream.com/4870/listen.mp3