24. septembra 2021

RADIO Rock SV

…ak máš v srdci rockovú hudbu, si na správnom mieste

EDDIE VEDDER z kapely PEARL JAM predstavuje nový sólový singel „Long Way“

Spevák skupiny PEARL JAM Eddie Vedder vydal prostredníctvom Seattle Surf / Republic Records zbrusu nový sólový singel s názvom „Long Way“ . Pieseň je prvou skladbou z Vedderovho pripravovaného sólového albumu „Earthling“ .

Pri tvorbe piesne Vedder spolupracoval s producentom Andrewom Wattom na ich prvej spoločnej spolupráci. Ikonické vokály Veddera vynikajú, pretože Wattova produkcia prináša emócie z tejto skladby. Vedder taktiež oznámil predobjednávky špeciálnej limitovanej edície sedempalcového vinylu so skladbou „ Long Way“ a piesňou „The Haves“, ktorá bude čoskoro vydaná .

Vedder odohrá s PEARL JAM sériu festivalov vrátane Sea.Hear.Now. festival 18. septembra, festival Ohana 26. septembra a opäť počas víkendu Encore festival Ohana 1. októbra a 2. októbra. Vedder okrem toho predvedie aj špeciálny sólový set na festivale v Ohane 25. septembra.

Pred rokom a pol predstavila spoločnosť PEARL JAM svoj najnovší album „Gigaton“ , ktorý zožal chválu fanúšikov a kritikov, pričom debutoval v rebríčku Top 5 v rebríčku Billboard Top 200.

  • https://s2.myradiostream.com/4870/listen.mp3