24. septembra 2021

RADIO Rock SV

…ak máš v srdci rockovú hudbu, si na správnom mieste

HELLOWEEN a Incendium sa spojili pre komiksy a akčné figurky

Fanúšikovia tekvice, spojte sa! Helloween  a  Incendium  sa pripravujú na uvedenie  Seekers of the Seven Keys , nadprirodzeného hororovo-fantasy komiksu, ktorý skúma ikonické obsadenie postáv zobrazených na obaloch albumov legendárnej nemeckej heavy metalovej skupiny známej ako „godfathers of melodic speed metal.“ Incendium  je tiež nadšený, že môže oznámiť sériu zberateľských akčných postavičiek Helloween inšpirovaných The Keeper Of The Seven Keys , The Witch , and  Jack O. Lantern .

Seekers of the Seven Keys, publikované pod hudobným vydavateľstvom  Incendium OPUS, je dielom majstrov hororu, spisovateľa  Joe Harrisa  (Creepy, Akty X, Rockstars) a výtvarníka  Axela Medellina  (Hoax Hunters, Elephantman) a obsahuje titulnú stránku predlohy od  Santi Casasa .

Gitarista kapely Helloween  Michael Weikath  povedal:  „Doktor Stein očividne nie je jediný, kto dokáže vymyslieť zábavné stvorenia. Sme nadšení, že postavy z vesmíru Helloween konečne ožijú! Tím Incendium odviedol skvelú prácu a vytvoril vzrušujúce nové komické dobrodružstvo. Ako hovoríme v Dr. Steinovi: A ich čas je ten pravý! “

Llex Leon z  Incendium :  “Helloween sú nekonvenčne komickí. Keďže sú jedným z veľkých inovátorov v tomto žánri, bola radosť znova sa pozrieť na ich albumy, najmä na ságu „Seven Keys“, a položiť základy úplne nového príbehu, ktorý osloví dlhoročných fanúšikov a priaznivcov kapely a halloweenskeho hororu! “

Prvá tlačená edícia  Seekers of the Seven Keys  bude vydaná ako zberateľský komiks v limitovanej edícii prestížneho formátu s obalmi z tvrdého papiera, špeciálnymi úpravami fólie, lesklými stranami a individuálnym číslovaním.

  • https://s2.myradiostream.com/4870/listen.mp3