23. januára 2022

RADIO Rock SV

…ak máš v srdci rockovú hudbu, si na správnom mieste

SATANIC PLANET Feat. DAVE LOMBARDO: „Strangers“ – hudobné video predstavené

SATANIC PLANET zverejnili oficiálny videoklip k piesni „Strangers“. Skladba je prevzatá z albumu skupiny, ktorý vyšiel 28. mája prostredníctvom vydavateľstva Three One G Records .

SATANIC PLANET je dielom Luciena Greavesa (spoluzakladateľa The Satanic Temple), Luka Henshawa (PLANET B, SONIDO DE LA FRONTERA), Davea Lombarda (SLAYER, MISFITS, MR. BUNGLE, SUICIDAL TENDENCIES, DEAD CROSS) a Justina Pearsona (THE LOCUST, DEAD CROSS, SWING KIDS, DEAF CLUB).

Prvotne vznikli SATANIC PLANET ako dielo hip-hop hudobníka Henshawa a punkového provokatéra Pearsona. K nim sa pridal Lucien Greaves  – najprominentnejších a otvorený moderný satanista na svete. Greaves si získal medzinárodnú pozornosť ako obhajca náboženskej slobody a hlasu satanskej reformácie a prednáša po celej krajine. Vystupuje taktiež v národných médiách vrátane MSNBC , NPR , Huffington Post Live , CNN , Harper’s Monthly , Newsweek , Fox News , Vice , Salon , Rolling Stone a mnoho ďalších.

Toto trio usilovne pracovalo a takmer dokončilo hudbu pre ich debutový album. Avšak celosvetový pandemický hit zdanlivo všetko zastavil. S nástupom tohto nového spôsobu života však mala novovzniknutá kapela jedinečnú pozíciu na to, aby získala legendárneho Lombarda , ktorý nebol na turné prvýkrát po mnohých rokoch a zrazu mal viac času na prácu vo svojom domácom štúdiu na projektoch, ktoré ho zaujali. Pridaním tohto ikonického bubeníka boli SATANIC PLANET kompletní. 

  • https://s2.myradiostream.com/4870/listen.mp3