23. januára 2022

RADIO Rock SV

…ak máš v srdci rockovú hudbu, si na správnom mieste

STONE WHISKEY vydali video k singlu „Livin Wild“

Večierok je v plnom prúde, pozdvihnite poháre!!! Kapela Stone Whisky pokračuje v propagácii svojho neuveriteľného debutového albumu Rebels Of The Sun, vydaním šiesteho singla a videa „Livin‘ Wild“.

Hardrockeri zo Severnej Karolíny, Stone Whiskey, vydali v máji 2021 svoj debutový album Rebels Of The Sun, nahrávku plnú tvrdého rebelského rock’n’rollu.

Tento album kričí rock ‚n‘ rollom od začiatku do konca,“ hovorí gitarista Bill Spears. „Má všetky kľúčové ingrediencie, ktoré v kapele chcem… zabijácke vokály, veľké gitary, chytľavé melódie a príbehy dodávané s tou správnou dávkou svižnosti a charakteru.“

Klasický, rokmi preverený zvuk Stone Whisky uviedol do života producent Anthony Focx, ktorého viac ako 500 vydaní albumov obsahuje Buckcherry, Night Ranger, Vince Neil, Daughtry, Aerosmith a 17 zlatých a platinových ocenení.

Karanténa nám skutočne poskytla čas sústrediť sa na písanie skladieb a nahrávanie albumu,“ hovorí spevák Alan Rueda. „Možnosť pracovať s producentom ako Anthony Focx bolo úžasné. Vzal to, čo sme mali, a zariadil, aby to znelo tak, ako by mal znieť rockový album.

Na albume Rebels Of The Sun nie je žiadna „vata“, pričom každá z deviatich skladieb nahrávky prináša poriadnu dávku vysokoenergetického rocku. Pri porovnávaní skorých nahrávok Guns N ‚Roses si Stone Whisky už získala chválu za svoj klasický zvuk. Fanúšikovia boli nadšení, že kvinteto prinesie starú školu rock‘ n ‚rollu pre novú generáciu.

Foto: stonewhiskeyband.com

  • https://s2.myradiostream.com/4870/listen.mp3