1. decembra 2021

RADIO Rock SV

…ak máš v srdci rockovú hudbu, si na správnom mieste

EDDIE VEDDER predstavil nový sólový singel „The Haves“ z jeho albumu „Earthling“

Spevák kapely PEARL JAM Eddie Vedder vydá svoj nový sólový album „Earthling“ 11. februára 2022 prostredníctvom svojej vlastnej značky Seattle Surf . Oficiálne lyric video k druhému singlu „The Haves“ , si môžete pozrieť nižšie. Prvý singel „Long Way“ prišiel v septembri.

Watt predtým pre Variety povedal o svojich počiatočných jam sessions s Vedderom túto jar, z ktorých vyplynula skladba „Long Way“ : „Hneď tam bolo niečo, čo som chcel robiť a dokončiť. Bolo to správne miesto a správny čas a všetko sa udialo veľmi prirodzene. Znie to, ako keby ľudia spolu hrali v miestnosti a má to všetko, čo by mala mať dobrá rocková pieseň.

Vedder odhalil časť svojej novej hudby na festivale Ohana, kde predviedol množstvo headliningových sólových setov, ako aj set s PEARL JAM .

Eddie Vedder je charakteristicky úprimný, pokiaľ ide o výzvy ako zostať autentický tvárou v tvár ohromujúcim úspechom. Prináša surový, emotívny príbeh o nebezpečenstvách a radostiach zo slávy a priateľstva, prešpikovaný exkluzívnym hudobným vystúpením s novým prevedením klasických skladieb od samotného Veddera a PEARL JAM .

Takmer pred dvoma rokmi predstavili PEARL JAM svoj najnovší album „Gigaton“ , ktorý si získal veľkú pochvalu kritikov a fanúšikov, a debut v Top 5 v rebríčku Billboard Top 200.

Foto: wikipedia

  • https://s2.myradiostream.com/4870/listen.mp3