1. decembra 2021

RADIO Rock SV

…ak máš v srdci rockovú hudbu, si na správnom mieste

FRANK HANNON z kapely TESLA potvrdzuje diagnózu COVID-19: „Nedokázal som sa hýbať“

Gitarista kapely TESLA Frank Hannon potvrdil, že nedávno mal pozitívny test na COVID-19, chorobu spôsobenú novým koronavírusom.

Hannon verejne priznal svoju diagnózu v ten istý deň, keď TESLA oznámila, že odkladá niekoľko ďalších predstavení kvôli členom turné, ktorí sa nakazili ochorením COVID-19.

Ako informoval server BLABBERMOUTH.NET , skupina TESLA odohrala prvé dve predstavenia svojho letného turné 2021 – 5. augusta v Grants Pass v Oregone a 6. augusta v Grand Ronde v Oregone – bez Franka . Nahradil ho Howie Simon ( JEFF SCOTT SOTO , GRAHAM BONNET , STRYPER ), ktorý predtým v septembri 2018 zastupoval Hannona .

Hannon prostredníctvom svojich sociálnych médií zverejnil nasledujúce vyhlásenie: „Chcem poďakovať svojmu priateľovi Howiemu Simonovi, že nám pomohol.

Prijmite moje ospravedlnenie za to, že som nič nepovedal skôr, ale celý týždeň som sa nemohol hýbať od bolesti. V deň, keď mi odchádzal autobus, som sa zobudil na horúčku, triasol som sa a nemohol som dýchať. Zostal som teda doma. Odvtedy sa nemôžem takmer hýbať ani fungovať.

V júni 2020 sa členovia TESLA stretli – virtuálne – aby spoločne predstavili karanténnu verziu „Breakin ‚Free“ v rámci svojho online seriálu „Home To Home“ . Pôvodná nahrávka piesne „Breakin ‚Free“ sa objavila na albume TESLA z roku 2008 „Forever More“ .

TESLA strávila väčšinu roku 2019 na turné na podporu svojho najnovšieho albumu „Shock“ , ktorý vyšiel v marci 2019 prostredníctvom vydavateľstva UMe .

  • https://s2.myradiostream.com/4870/listen.mp3