1. decembra 2021

RADIO Rock SV

…ak máš v srdci rockovú hudbu, si na správnom mieste

MAX a IGOR CAVALERA uvedú piesne z albumov „Beneath the Remains“ a „Arise“ od SEPULTURY na budúcoročnom MARYLAND DEATHFESTe

Bývalí členovia kapely SEPULTURA Max Cavalera a Igor Cavalera predvedú vybrané skladby zo zásadných albumov skupiny „Beneath The Remains“ a „Arise“ počas svojho vystúpenia na budúcoročnom Maryland Deathfeste. Ten sa má konať 26.-29. mája 2022 na niekoľkých miestach, vrátane Rams Head Live, Soundstage a Edison Lot.

Max a Igor odštartovali turné na oslavy „Beneath The Remains“ a „Arise“ v roku 2018. Začiatkom roku 2020 Max odhalil plány na cestu do USA, ale pred pandémiou neboli oznámené žiadne termíny.

V 2018 rozhovore  Max uviedol o prehodnotení „Beneath the Remains“ a „Arise „najmä po tom všetkom, čo sme spolu prežili a nehovorili sme spolu 10 rokov. Teraz je to dobré – sme na dobrom mieste a naše bratstvo je skutočne dobré a s touto hudbou sa len bavíme … V týchto piesňach je energia, skutočný hnev a skutočná vášeň„.

V roku 1996, Max opustil Sepulturu spolu s manželkou Gloriou, ich manažérkou.

Igor opustil SEPULTURU v júni 2006 kvôli „umeleckým rozdielom“. Jeho odchod z kapely nastal päť mesiacov potom, čo oznámil, že si dáva pauzu od koncertných aktivít SEPULTURY, aby mohol tráviť čas so svojou druhou manželkou a ich synom (ktorý sa narodil v januári 2006).

Súčasná SEPULTURA, ktorú tvoria gitarista Andreas Kisser, basgitarista Paulo Xisto Pinto Jr., vedľa Derricka Greena na vokáloch a Eloy Casagrande na bicích – vydala svoj posledný štúdiový album, „Quadra“ , vo februári 2020 prostredníctvom Nuclear Blast .

  • https://s2.myradiostream.com/4870/listen.mp3