24. septembra 2021

RADIO Rock SV

…ak máš v srdci rockovú hudbu, si na správnom mieste

Bývalý spevák skupiny MÖTLEY CRÜE John Corabi uvádza na trh nový singel „Cosi Bella (So Beautiful)“

Bývalý frontman skupiny MÖTLEY CRÜE John Corabi , ktorý sa ku skupine pridal v roku 1992 ako náhrada za pôvodného speváka Vinca Neila , vydal nový singel „Cosi Bella (So Beautiful)“ . Pieseň je teraz k dispozícii na všetkých digitálnych platformách.

Skladba “Cosi Bella (So Beautiful)” bola nahraná v rodnom meste Nashville, Tennessee, s Marti Frederiksen ( AEROSMITH , Ozzy Osbourne ) a je prvá z niekoľkých nových skladieb, ktoré sa majú sprístupniť.

Mal som pôvodný veršovaný nápad a refrén, ktorý na melódiu celkom nefungoval. Hral som to pre Martiho a jemu sa ten nápad páčil, ale dal mi lepší nápad na refrén. Hrubý nápad sme potom nahrali na môj telefón.”

Pieseň bola do určitej miery hudobne inšpirovaná skladbami „Penny Lane“ od THE BEATLES a „Killer Queen“ od QUEEN, takže Marti a jeho syn Evan prestrihali bicie a basy, pridali niekoľko zvukov a posypali ich magickým rozprávkovým prachom, ktorý jej dodá ten správny zvuk. Napísal som text a po spievaní piesne som mal pocit, že názov „So Beautiful“ je priemerným názvom, a tak som si tieto slová vyhľadal v prekladateľskej aplikácii a našiel som ho v taliančine ( „Cosi Bella“) a cítil, že má pekný cveng.”

  • https://s2.myradiostream.com/4870/listen.mp3