24. septembra 2021

RADIO Rock SV

…ak máš v srdci rockovú hudbu, si na správnom mieste

HYPOCRISY vydajú v novembri album „Worship“. K dispozícii už je hudobné video „Chemical Whore“

Keďže vlády konečne pripustili, že UFO skutočne existujú, a ľudstvo sa pokúšalo vyliečiť zo stavu nedávnej krízy, načasovanie nemohlo byť vhodnejšie pre najnovší prírastok do katalógu HYPOCRISY : Worship. Album „Worship“ , bude vydaný 26. novembra prostredníctvom vydavateľstva Nuclear Blast Records. Na albume bude 11 skladieb presného a divokého muzikantstva. HYPOCRISY, inšpirovaní kombináciou moderného a starodávneho, opäť našli spôsob, ako spojiť inovatívne nápady s klasickým zvukom, aby priniesli niečo, čo môžu metalisti príjemne konzumovať s úžasom a brutálnou energiou. 

Ako obvykle, všetko mixovanie vykonal frontman Peter Tägtgren , s Abyss Studio AB vo Švédsku, pričom mastering dokončil Svante Forsbäck vo Chartmakers Audio Mastering . Obal albumu „Worship“, ktoré navrhol umelec Blake Armstrong ( KATAKLYSM , IN FLAMES , CARNIFEX ), hovorí o histórii vzťahu medzi ľudstvom a mimozemšťanmi.

Oficiálny videoklip k prvému singlu LP „Chemical Whore“ vytvorili Nastroe Production a Agata Nigrovskaya . Tägtgren k tomu poznamenáva: “Tento album sme nahrávali dva roky a teraz je hotový! Možno sa čakalo na správny čas, pretože niektoré piesne sú teraz ešte aktuálnejšie ako pred niekoľkými rokmi. Ďakujeme vám všetkým za vašu podporu. Sme skutočne nadšení, že môžeme oficiálne oznámiť, že sme späť!

Zoznam skladieb Worship :

01. Worship
02. Chemical Whore
03. Greedy Bastards
04. Dead World
05. We’re The Walking Dead
06. Brotherhood Of The Serpent
07. Children Of The Gray
08. Another Day
09. They Will Arrive
10. Bug In The Net
11. Gods Of The Underground

  • https://s2.myradiostream.com/4870/listen.mp3