24. septembra 2021

RADIO Rock SV

…ak máš v srdci rockovú hudbu, si na správnom mieste

PAPA ROACH predstavili videoklip k novému singlu „Kill The Noise“

Kalifornskí rockeri PAPA ROACH pedstavili „Kill The Noise“ , silný, hymnický nový singel a druhú skladbu z ich pripravovaného albumu. Pieseň, ktorú produkovali WZRD BLD (alias Drew Fulk ; A DAY TO REMEMBER , BULLET FOR MY VALENTINE , LIL WAYNE ) a Andrew Goldstein ( ALL TIME LOW , BLACKBEAR , LINKIN PARK , MAROON 5 ), je silným príkladom ťažkých riffov a emotívnych textov, ktorých autorom je spevák Jacoby Shaddix. Prebiehajúca misia v skladbe pomáha komukoľvek prekonať duševné boje a úzkosti. Sprievodný hudobné video, režírované Jacobyho bratom Brysonom Roatchom , privedie diváka na cestu úteku za hranice svojej vlastnej mysle skrz surového a energického vystúpenia.

Shaddix k tomu hovorí: “Je ľahké chytiť sa do nejakej tej statickej energie vo svojej mysli-všetci sa zapletieme do toho démona. Pre nás ‘Kill The Noise’ prináša priamu ťažkú ​​hudobnú katarziu, pripomienku, ako nájsť ten okamih pre pokoj od hluku. “

„Kill The Noise“ prichádza niečo málo ako mesiac po vydaní predchádzajúceho singlu skupiny PAPA ROACH „Swerve“ , ktorý bol spoluprácou s frontmanom skupiny FEVER 333 Jasonom Aalonom Butlerom a rapperom z Los Angeles Suecom . Obe skladby sa majú objaviť na nadchádzajúcom jedenástom štúdiovom albume skupiny PAPA ROACH , ktorý by mal budúci rok vyjsť prostredníctvom vlastnej nahrávacej spoločnosti New Noize Records, Inc. , s výhradnou licenciou spoločnosti ADA .

  • https://s2.myradiostream.com/4870/listen.mp3