24. septembra 2021

RADIO Rock SV

…ak máš v srdci rockovú hudbu, si na správnom mieste

FAITH NO MORE zrušili turné po USA – Mike Patton uvádza problémy s duševným zdravím

Faith No More a Mr Bungle zrušili nadchádzajúce vystúpenia, pričom frontman Mike Patton uviedol problémy s duševným zdravím. Prvé turné Faith No More po USA v posledných rokoch malo začať 16. septembra v Saint Louis Music Park v Maryland Heights.

Ospravedlňujeme sa, ale musíme oznámiť, že z dôvodov duševného zdravia nemôžem pokračovať v aktuálne naplánovaných termínoch Faith No More a Mr. Bungle,“ uviedol Patton na Facebooku . “Mám problémy, ktoré ešte zhoršila pandémia, ktorá ma teraz trápi. Nemám pocit, že by som v tomto momente mohol dať to, čo by som mal, a nechcem dať nič menej ako 100 percent. Je mi ľúto našich fanúšikov a dúfam, že im to čoskoro vynahradím.

Ostatní členovia skupiny Faith No More – Billy Gould, Roddy Bottum, Mike Bordin a Jon Hudson – zverejnili svoje vlastné vyhlásenie , ktoré znelo: „Bola to skutočná výzva vrátiť sa k tejto hudbe po päťročnej neprítomnosti, ale tvrdo na tom pracujeme už niekoľko mesiacov a niekoľko posledných skúšok nenechalo nikoho na pochybách, že sme sa vrátili do najlepšej formy, takže je veľmi ťažké napísať toto vyhlásenie. A napriek tomu všetkému máme člena rodiny, ktorý potrebuje pomoc. Veríme, že nezrušenie týchto dátumov by malo hlboko deštruktívny vplyv na Mikeho, ktorého hodnota pre nás ako brata pre nás znamená viac ako jeho práca ako speváka. Môže sa spoľahnúť na našu 100% podporu, že urobíme všetko, čo je potrebné, aby sa veci uviedli do poriadku. Rovnako ako aj vás teraz žiadame o podporu.

  • https://s2.myradiostream.com/4870/listen.mp3