24. októbra 2021

RADIO Rock SV

…ak máš v srdci rockovú hudbu, si na správnom mieste

BRING ME THE HORIZON a ich nový singel „DiE4u“

BRING ME THE HORIZON pokračuje v ďalšej fáze svojej veľmi úspešnej série EP uvedením nového singlu s názvom „DiE4u“ . Skladba „DiE4u“, bola nahratá na diaľku počas pandémie, s frontmanom Oli Sykesom uviaznutým v Brazílii a klávesistom Jordan Fishom vo Veľkej Británii.

Nový singel, ktorý vyšiel prostredníctvom vydavateľstva Columbia Records , je ďalším perfektne spracovaným emo majstrovským dielom britského zoskupenia a prichádza s videom, ktoré bolo natočené v Kyjeve a ktoré režíroval Sykes .

Oli hovorí: „ DiE4u ‚ je pieseň o toxických posadnutostiach, zlozvykoch a veciach, ktoré nemôžete nakopnúť . Myslím si, že veľa ľudí si prešlo veľmi podobnými zápasmi, keď boli v uzamknutí, tvárou v tvár sebe samému a videli, kým skutočne sú a čo je dôležité. Pieseň je pre mňa víťazná a emocionálna, pretože to bol čas na uvedomenie si, že niektoré veci nie sú dobré a rozhodne sa, ako sa zlepšiť. Tiež nadväzuje na hlbšiu tému o nás ako spoločnosť a ako sa musíme pozerať na to, ako sa správame k sebe, k druhým aj voči svetu.

BRING ME THE HORIZON nedávno oslávili britskú č. 1 svojim EP „Post Human: Survival Horror“ , ktoré bolo streamované viac ako 450 miliónov krát a predalo sa ho viac ako 300 000 po celom svete, čo predstavuje neuveriteľnú snahu kapely posúvať svoje vlastné kreatívne hranice počas globálnej pandémie.

  • https://s2.myradiostream.com/4870/listen.mp3