23. januára 2022

RADIO Rock SV

…ak máš v srdci rockovú hudbu, si na správnom mieste

PUDDLE OF MUDD začnú nahrávať nový album: „Mám veľa piesní“, hovorí WES SCANTLIN

PUDDLE OF MUDD frontman Wes Scantlin povedal, že on a jeho spoluhráči sa chystajú spustiť nahrávanie nadväzujúce na album „Welcome To Galvania“ z roku 2019. „Pravdepodobne pôjdeme do štúdia buď o niekoľko týždňov alebo o mesiac – prídeme tam a bude to dobre,“ povedal.

Na otázku, či má na mysli šiesty štúdiový album skupiny PUDDLE OF MUDD , odpovedal Wes : „Možno to urobím aj s niekoľkými rôznymi producentmi. V tejto chvíli si nie som celkom istý. Ale áno, ja na to prídem.“

Podľa Scantlina je na nadchádzajúci album veľa materiálu. „Mám len veľa piesní, kde som formoval svoje myšlienky,“ povedal. „Vezmem jednu pieseň sem a potom túto pieseň a kúsok tejto piesne a dám tento refrén na premostenie tejto piesne alebo verš tejto piesne. A začnem ich kombinovať. Je to skutočne veľmi efektívny proces. Myslím si, že mnoho ďalších skladateľov asi robí to isté. Rád urobím malú koláž. Celkom v pohode.

Wes tiež nevylúčil spoluprácu s autormi zvonka a vysvetlil: „Milujem písanie s inými ľuďmi, pretože vidím ich uhol pohľadu a spôsob, akým sa na skladbu pozerajú. Je skutočne úžasné pracovať s inými umelcami. a ďalšími skladateľmi. Milujem to. A nikdy s tým neprestanem. A každý dostane zaplatené za to, na čom sa podieľal. Nesnažím sa nikoho okradnúť. Je to len ako: „Hej, rozdelíme sa. Takto sa to má rozdeliť a každý môže odísť šťastný. A všetci môžeme byť stále priatelia.

PUDDLE OF MUDD odohrali počas minulého leta niekoľko amerických predstavení na podporu albumu „Welcome To Galvania“ .

„Welcome To Galvania“ bolo vydané prostredníctvom Pavement Entertainment . Prvý album PUDDLE OF MUDD po desaťročí pozostával z desiatich nových skladieb a produkoval ho Cameron Webb ( ALKALINE TRIO , DISTURBED , MOTÖRHEAD ).

  • https://s2.myradiostream.com/4870/listen.mp3