23. januára 2022

RADIO Rock SV

…ak máš v srdci rockovú hudbu, si na správnom mieste

JERRY CANTRELL z kapely ALICE IN CHAINS oznamuje globálny live stream

Ikonický spevák, skladateľ, gitarista a spoluzakladateľ ALICE IN CHAINS Jerry Cantrell oznamuje „An Evening With Jerry Cantrell“ v podaní Moment House. Stream bude intímnym vystúpením nahraným naživo z Los Angeles. Vypredané predstavenie bude zahŕňať súbor šiestich piesní, rozprávanie príbehov a reláciu otázok a odpovedí, ktorú bude hostiť známy a obľúbený herec/komik Jeff Garlin .

Stream podujatia bude pre európskych fanúšikov dostupný vo štvrtok 2. decembra 2021 o 18:00 GMT. Vstupenky sú dostupné cez tento odkaz . Ich cena je 12 $ ako predobjednávka a 15 $ v deň predstavenia. Majitelia vstupeniek budú môcť streamovať podujatie 24 hodín.

Vystúpenie je naplánované ako výber skladieb z Jerryho nedávno vydanej sólovej LP „Brighten“ . Mnoho hudobníkov na nahrávke vystúpi s Jerrym , vrátane Tyler Bates („300“„John Wick“), Greg Puciato (THE DILLINGER ESCAPE PLAN), Gil Sharone (THE DILLINGER ESCAPE PLAN), George AdrianVincent Jones a Michael Rozon.

Album „Brighten“ získal chválu od kritikov, vrátane magazínu Kerrang! , ktorý ho nazval „Živým, súčasným autoportrétom jedného z najvýraznejších hlasov hard rocku.

„Brighten“ je Jerryho prvý projekt bez ALICE IN CHAINS za posledných 19 rokov. LP, ktoré vzniklo v koprodukcii s filmovým skladateľom Tylerom Batesom a Paulom Figom (dlhoročný inžinier), začalo svoje začiatky tesne pred pandémiou. Jerry tiež ohlásil americké turné, ktoré ho zavedie do miest ako New York, LA, Chicago, Boston, Nashville a Vegas, a mnoho iných miest.

Foto: Jeff White

  • https://s2.myradiostream.com/4870/listen.mp3