1. decembra 2021

RADIO Rock SV

…ak máš v srdci rockovú hudbu, si na správnom mieste

Kapela SILVERSTEIN vydáva nový singel „It’s Over“

Na viscerálnom novom singli kapely SILVERSTEIN s názvom „It’s Over“, legendárny post-hardcorový outfit obratne vyvažuje svoj základný zvuk – intenzívne dynamickú zmes melódie a agresivity, zakorenenú v energii punku a nehanebnej serióznosti emo – s jeho prirodzeným rastom.

Gitarista Paul Marc Rousseau to komentuje: „Táto skladba je špirála, ktorá vedie k vzdávaniu sa. Tie hodiny plné úzkosti, keď nemôžete cítiť nič iné, len nízke, stabilné crescendo paniky, ktorá sa nakoniec tak zintenzívni, že vaše končeky prstov stratia cit. Nič som sa nenaučil z toho, že som sa tak cítil. Len som chcel, aby to prestalo.

Vzájomná dôvera členov SILVERSTEIN , ktorá je vytvorená v ich dlhovekosti, umožňuje kapele nájsť starostlivú alchýmiu v oblasti písania piesní. Nedávno dosiahli 20 rokov ako kapela, čo znamená dve desaťročia neúnavného posúvania sa od svojich undergroundových koreňov k tomu, aby sa stali jednou z najvplyvnejších kapiel na svojej scéne.

SILVERSTEIN vnímali tento míľnik ako čas, aby ocenili, ako ďaleko sa dostali, a zároveň nasmerovali všetky tie roky skúseností do niečoho nového, čo sa osvedčilo na ich najnovších singloch „Bankrupt“ a „It’s Over“, ktoré sú dostupné na všetkých digitálnych platformách.

Počas svojej kariéry, od vystúpení v Ontáriu až po svetové turné a predaj viac ako milióna nahrávok, sa SILVERSTEIN vždy dokázali cítiť pohodlne vo svojej vlastnej koži, pričom sa nikdy nebáli vyzvať samých seba.

Foto: Anna Lee Photography

  • https://s2.myradiostream.com/4870/listen.mp3