1. decembra 2021

RADIO Rock SV

…ak máš v srdci rockovú hudbu, si na správnom mieste

KID ROCK predstavil nový singel „Don’t Tell Me How To Live“

Kid Rock vydal nový vzdorovitý singel „Don’t Tell Me How To Live“ , v ktorom sa ozýva proti „prebudenej“ kultúre a mainstreamovým médiám v čase, keď „každý má na všetko svoj názor“.

Prvú novú hudbu od rap-rockera z Michiganu od roku 2017, ktorá bola nahraná s kanadskými hardrockermi MONSTER TRUCK, bola doplnená oficiálnym videoklipom, na ktorom má Kid Rock oblečené tričko s nápisom „sociálne médiá sú na hovno“.

Som posledný z mála, ktorí stále kričia ‚Fuck you‘,“ rapuje v piesni.

Minulý rok v januári Kid Rock prezradil, že pandémia COVID-19 mu dala veľa času na písanie novej hudby a povedal: „Od mojej prvej nahrávky nemám toľko času na prácu na hudbe ako teraz.“ Dodal, že tento rok plánoval vydať 50-skladbový trojalbum, zložený z 10 hip-hopových skladieb, 10 rockových skladieb, 10 country skladieb a 20 predtým nevydaných skladieb.

Kid Rock , horlivý podporovateľ bývalého prezidenta Donalda Trumpa , sa dostal na titulky v roku 2017, keď oznámil, že zvažuje kandidatúru na kreslo do amerického Senátu za Michigan.

V septembri 2020 usporiadal Kid Rock vonkajšie zhromaždenie pre Trumpovu prezidentskú kampaň v Michigane. Tri a pol roka predtým navštívil hudobník Oválnu pracovňu s kolegom rockerom Tedom Nugentom a bývalou kandidátkou na viceprezidentku Sarah Palin .

Foto: pixabay

  • https://s2.myradiostream.com/4870/listen.mp3