23. januára 2022

RADIO Rock SV

…ak máš v srdci rockovú hudbu, si na správnom mieste

LORDI zverejnili animované video k novému vianočnému singlu „MERRY BLAH BLAH BLAH“

Vianočný romantizmus s nádychom: „Merry Blah Blah Blah“ je iný druh vianočných kolied. Pozrite si oficiálne video Lordi k novému singlu nižšie.

Hudobne zabalené v absolútne chytľavom tóne Fíni prinášajú úžasne sarkastický, pobúrený pohľad na sviatok všetkých sviatkov – a jednoducho prevrátia stôl. Čo keby prasatá a morky, ktoré bežne jedávame počas sviatkov, poslali svoje želanie Santa Clausovi a požiadali ho, aby mali právo pripraviť ľudí tento rok ako báječné sviatočné menu? A čo keby sme boli raz vianočnými stromčekmi my? 

Vydanie „Merry Blah Blah Blah“ sa hodí nielen do pokojného, ​​kontemplatívneho vianočného obdobia, ale prichádza aj v čase vydania nového sedemalbumu „Lordiversity„, ktorý vychádza presne dnes, 26. novembra. 

Myšlienkou „Killection„, štúdiového albumu Lordi z roku 2020, bolo vytvoriť kompilačný album, ktorý si predstavuje, že Lordi existujú už od začiatku 70. rokov. Prináša všetky hitové single z rôznych desaťročí a tak, ako by zneli, keby Lordi v tom čase robili hudbu.  

Foto: Stefan Brending

  • https://s2.myradiostream.com/4870/listen.mp3