23. januára 2022

RADIO Rock SV

…ak máš v srdci rockovú hudbu, si na správnom mieste

TONY IOMMI hovorí, že napísal jednu skladbu na pripravovaný sólový album OZZYHO OSBOURNEA

Tony Iommi potvrdil, že sa objaví v jednej skladbe na pripravovanom štúdiovom albume od svojho kolegu z BLACK SABBATH Ozzyho Osbourna . „Napísal som celú skladbu a hral som na nej a zahral som na nej sólo,“ povedala gitarová legenda v novom rozhovore. „Je to hrozné, naozaj… Nie, nie. Žartujem. Je to dobré. Je to naozaj dobré. A páči sa mi, čo na tom spieval Ozzy . Myslím si, že odviedol naozaj dobrú prácu. A myslím, že mali po ruke aj Chada SmithaRED HOT CHILI PEPPERS a hral na bicie. Takže teraz som to nechal v ich rukách.

Na otázku, ako často je v kontakte s Ozzym , Tony povedal: „Sme v kontakte pomerne často. V skutočnosti sme však telefonáty pozastavili, keďže zvykol mi zavolať o druhej ráno a ja by som povedal: ‚ Oz , sú 2 hodiny ráno.‘ Ach, oh, prepáč. V poriadku. Čau. Proste zabudne na to, koľko je hodín v Anglicku, a samozrejme, keď v tom rannom čase zazvoní telefón, pomyslíte si: „Ach, preboha. Čo je to? Niekto zomrel alebo sa niečo stalo.“ A samozrejme je to on, čo hovorí: ‚Och, oh, oh, oh, prepáč.  Takže teraz máme tendenciu si len písať textové správy.

Ozzy nedávno potvrdil, že bolo nahraných 15 skladieb pre jeho pokračovanie albumu „Ordinary Man“ z roku 2020 . Opäť spolupracuje s producentom Andrewom Wattom na rozpracovanom úsilí, ktoré bude zahŕňať dodatočné hosťovania Jeffa Becka , Erica Claptona , Roberta Trujilla a Zakka Wyldea .

Foto: ultimateclassicrock.com

  • https://s2.myradiostream.com/4870/listen.mp3