21. júna 2021

RADIO Rock SV

…ak máš v srdci rockovú hudbu, si na správnom mieste

OZZY OSBOURNE nahral 15 piesní pre ďalšie štúdiové album

Ozzy Osbourne potvrdil, že posledných pár mesiacov strávil prácou na pokračovaní albumu „Ordinary Man“ z roku 2020 s producentom Andrewom Wattom.

Urobil som 15 skladieb,“ uviedol. “Drží ma to nažive, viete. Posledné dva roky som bol v hroznom stave medzi nehodou [Ozzy sa vážne zranil po páde doma v roku 2019] a potom pandémiou. Udržuje ma to pri zmysloch. Hudbu som potreboval.Ozzy ďalej uviedol, že tvorba zatiaľ nepomenovaného albumu sa blíži ku koncu.

Trochu sa trápim, ale pomaly, ale isto sa tam dostávame,“ povedal. “Mojou jedinou starosťou je momentálne dokončenie tohto albumu. Máme rovnaký produkčný tím ako naposledy, takže určite budú nejaké podobnosti. Ale ešte si budete musieť chvíľu počkať“.

Rovnako ako na albume „Ordinary Man“, kde sa predstavil Andrew Watt na gitare, Duff McKagan (GUNS N ‘ROSES) na basgitaru a Chad Smith (RED HOT CHILI PEPPERS) na bicích, bude aj Ozzyho ďalšie album hostiť mnohých významných hudobníkov, ktorých mená zatiaľ Ozzy nechce prezradiť.

Vlani v júli Ozzy uviedol, že stále „nebol na 100 percent vo forme“, keď v minulom roku utrpel niekoľko zdravotných problémov vrátane pádu, operácie krku a hospitalizácie pre chrípku. Ozzy tiež uviedol, že sa teší na ďalšie vystúpenia, keď sa mu vráti zdravie a pandémia koronavírusu ustúpi. 

  • https://s2.myradiostream.com/4870/listen.mp3