24. októbra 2021

RADIO Rock SV

…ak máš v srdci rockovú hudbu, si na správnom mieste

JOAN JETT & THE BLACKHEARTS odkladajú koncerty kvôli problémom s COVID-19

JOAN JETT & THE BLACKHEARTS oznámili, že všetky ich koncerty 2021 po 28. septembri budú odložené z dôvodu prebiehajúcej pandémie COVID-19. Nové termíny zatiaľ nie sú k dispozícii.

JOAN JETT & THE BLACKHEARTS zdieľali správu na sociálnej sieti. Napísali: „Bolo vzrušujúce byť nedávno na turné. Všetkým nám chýbalo byť na cestách, hrať pre fanúšikov a opäť spolu hrať. Pokračujúci nárast prípadov COVID spôsobený variantom Delta by však bol pre nás všetkých problémom. Aj keď sme úplne očkovaní, sme stále veľmi opatrní pri ochrane našich fanúšikov, našej posádky a všetkých ostatných, ktorí sa starajú o našu show. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli odložiť zostávajúce predstavenia, ktoré boli naplánované na rok 2021. Náš posledný koncert bude 28. septembra. Sme sklamaní, že musíme urobiť tento krok, ale cítime, že je potrebné chrániť zdravie všetkých. Zostaňte v bezpečí a uvidíme sa v roku 2022!“

Joan Jett a THE BLACKHEARTS vydali v roku 2013 svoju poslednú nahrávku „Unvarnished“ a pokračovali v putovaní po svete so show spolu s ďalšími rockovými ikonami, akými sú THE WHO , GREEN DAY a FOO FIGHTERS .

  • https://s2.myradiostream.com/4870/listen.mp3