24. októbra 2021

RADIO Rock SV

…ak máš v srdci rockovú hudbu, si na správnom mieste

GUNS N ‚ROSES oficiálne vydali novú pieseň „Hard Skool“

GUNS N ‚ROSES práve predstavili novú piesaň s názvom „Hard Skool“ . Skladba, ktorá mala pracovný názov „Jackie Chan“ , bola pôvodne zaznamenaná v priebehu natáčania albumu Chinese Democracy , ale nakoniec bola vynechaná z tohto albumu. Krátke klipy k piesni boli neskôr zverejnené na internete.

Nedávno čiastočne zjednotená klasická zostava skupiny GUNS N ‚ROSES nacvičila skladbu počas zvukových skúšok na niekoľkých koncertoch letného turné skupiny 2021, ale ešte ju nehrali naživo.

Chýr o bezprostrednom vydaní novej piesne sa začal šíriť začiatkom mesiaca po tom, čo to údajne povedal fanúšikovi frontman Axl Rose, keď sa stretli v zákulisí na nedávnej šou v Atlantic City.

„Hard Skool“ je druhou „novou“ piesňou skupiny GUNS N ‚ROSES, ktorá vyjde za necelé dva mesiace. Nasleduje po skladbe „Absurd“ , prepracovanej verzie predtým nevydanej skladby s názvom „Silkworms“ , ktorá vyšla 6. augusta, tri dni po tom, čo kapela prvýkrát predviedla melódiu naživo počas svojho koncertu v bostonskom Fenway Parku.

  • https://s2.myradiostream.com/4870/listen.mp3