1. decembra 2021

RADIO Rock SV

…ak máš v srdci rockovú hudbu, si na správnom mieste

Pozrite si video kapely METALLICA, ako predvádzajú „The God That Failed“ na festivale AFTERSHOCK

V priebehu štvordňového podujatia, ktoré sa začalo 7. októbra v Sacramento’s Discovery Park, sa každý deň zúčastnilo asi 40 000 ľudí.

Na tohtoročný Aftershock bolo zavedených niekoľko protokolov o COVID , pričom organizátori festivalu poskytli „informácie o aktuálnych pokynoch kalifornského ministerstva verejného zdravia, medzi ktoré patrí predloženie dokladu o očkovaní alebo negatívny test na COVID.

Chamie McCurry , marketingová riaditeľka produkčnej spoločnosti Danny Wimmer Presents uviedla: „Na budúci rok, pokiaľ nám to miestne orgány povolia, budeme túto udalosť opäť prinášať a chystáme sa to robiť to bezpečne.

McCurry uviedla, že METALLICA bola najväčším tohtoročným ťahákom, keď odohrala dve festivalové noci.

Je to skutočne jedinečný zážitok pre fanúšikov METALLICY, keď ich môžu vidieť dve noci a počúvať dva úplne odlišné sety,“ povedala McCurry pre KCRA . „Je to niečo, čo je súčasťou histórie.

V auguste Danny Wimmer Presents oznámil, že vypredaný Aftershock bude vyžadovať, aby návštevníci, personál, posádka a umelci predložili dôkaz, že boli očkovaní proti COVID-19 alebo predložili negatívny test nie starší ako 72 hodín od ich prvého dňa na festivale. Festival tiež pridal na svoju webovú stránku sekciu o pokynoch k ochrane pred vírusmi.

Foto: Raph_PH

  • https://s2.myradiostream.com/4870/listen.mp3