1. decembra 2021

RADIO Rock SV

…ak máš v srdci rockovú hudbu, si na správnom mieste

LA GUNS predstavili hudobné video k novému singlu „Get Along“

Dlhoroční hardrockeri LA GUNS vydajú svoj nový štúdiový album „Checkered Past“ 12. novembra prostredníctvom Frontiers Music Srl . Oficiálny videoklip k tretiemu singlu LP „Get Along“ si môžete pozrieť nižšie.

Ťažšie skladby sú na albume zmiešané s bluesovejšími, boogie navodujúcimi skladbami a temnými, introspektívnymi baladami, ktoré sa často vracajú k prvým trom albumom, ktoré kapela vytvorila, no zároveň kapelu posúvajú vpred. Keď fanúšikovia absorbujú album ako celok, uvidia, že zoznam skladieb je rozdelený na „súbory“ alebo „suity“, kde sa zvukový štýl skúma vo viacerých skladbách a až potom sa prejde k ďalšej, čo prináša pozoruhodné počúvanie.

LA Guns sa cítia inšpirovaní a nadšení, ako keď začínali, ale s mnohými rokmi získali viac múdrosti a skúseností, a čo je najdôležitejšie, s obnoveným a silnejším tvorivým a osobným vzťahom si udržiavajú kreatívny vrchol, ktorý začal albumom The Missing Peace . Album „Checkered Past“ ukazuje kapelu nabitú a pripravenú vás udrieť po hlave, spolu s niektorými epickými, pomalšími skladbami a dokonca vás prinútiť trochu si zatancovať na nejaký rock n roll.

LA GUNS odohrali svoj celý druhý album z roku 1989 „Cocked & Loaded“ 28. novembra 2020 vo Fremont Country Club v Las Vegas, Nevada. Udalosť bola vysielaná naživo cez Veeps .

V máji 2020 vydali LA GUNS nový singel „Let You Down“ . Pieseň bola napísaná a nahraná, zatiaľ čo skupina bola uprostred práce na svojom ďalšom štúdiovom albume.

Minulý rok v apríli došlo k dohode medzi bubeníkom Stevom Rileym a LA Guns ohľadom práv na meno LA GUNS . Podľa podmienok dohody o urovnaní budú LA Guns naďalej vystupovať pod ochrannou známkou LA GUNS , zatiaľ čo Riley a jeho kolegovia budú teraz vystupovať pod novým názvom RILEY’S LA GUNS .

  • https://s2.myradiostream.com/4870/listen.mp3