1. decembra 2021

RADIO Rock SV

…ak máš v srdci rockovú hudbu, si na správnom mieste

ZAKK WYLDE je poctený, že bude hrať spolu s ERICOM CLAPTONOM a JEFFOM BECKOM na novom albume OZZYHO OSBOURNA

Ozzy Osbourne nedávno potvrdil, že bolo nahraných 15 piesní pre jeho nadchádzajúce pokračovanie albumu „Ordinary Man“ z roku 2020 . Opäť spolupracuje s producentom Andrewom Wattom na „rozpracovanej“ LP platni, na ktorej budú hosťovať Jeff Beck , Eric Clapton , Tony Iommi a Zakk Wylde .

Na otázku o jeho príspevkoch k novému albumu Zakk povedal : „Nové Ozzyho veci znejú skvele. A určite je pre mňa česť hrať na platni so všetkými mojimi hrdinami. Je to celkom fajn… Už sa neviem dočkať. Vždy som mal rád „Blow By Blow“ a „Wired“ , ale úprimne, každá nahrávka, ktorú vydal Jeff Beck je úžasná.

Wylde ďalej povedal, že Beck na pripravovanom albume Ozzyho „rozhodne znie ako slamming“ . „To isté platí pre všetkých chalanov – to, čo hral Tony Iommi , a potom Eric Clapton a Jeff Beck , to všetko je určite zabijácke. Na týchto skladbách hrám na rytmickú gitaru pre svojich hrdinov… je to šialené! Znie to úžasne a ja som nesmierne poctený, že to môžem robiť.

Začiatkom mesiaca Ozzy pre magazín Metal Hammer povedal, že jeho nový album bude podobný tónu ako ‚Ordinary Man‘ , ale nedokáže ho úplne opísať. „Chvíľu som ho nepočul, pretože stále pokračuje nahrávanie. Príde ďalší človek, ktorý pridá svoje časti – stále sa s tým pohrávame,“ povedal.

Pred šiestimi mesiacmi Ozzy povedal britskému magazínu Metal Hammer, že on a Andrew Watt dokončili viac ako tucet pre jeho ďalšiu štúdiovú LP platňu. „Moja jediná starosť je teraz dokončiť tú prekliatu vec,“ povedal. „Máme rovnaký čas výroby ako naposledy, takže určite tam budú nejaké podobnosti.

V decembri 2020 Watt povedal pre Guitar World, že on a legenda BLACK SABBATH sú „v polovici“ nového LP. „Sú tam nejaké piesne, ktoré sú dlhé asi osem alebo deväť minút a sú to naozaj bláznivé kúsky. Som z toho naozaj nadšený,“ povedal.

Foto: Al Case, Ashland Daily Photo

  • https://s2.myradiostream.com/4870/listen.mp3