1. decembra 2021

RADIO Rock SV

…ak máš v srdci rockovú hudbu, si na správnom mieste

MAD INVASION zdieľajú svoje premiérové video „Walking In The Shadows“

Švédska kapela Mad Invasion kombinuje klasické hardrockové vplyvy 70. rokov s moderným prístupom a zvukovou kulisou. Rozsiahle skúsenosti členov kapely ako hudobníkov, skladateľov a výkonných umelcov – zahŕňajú v priebehu rokov množstvo vydaní albumov a turné.

V septembri vydali Mad Invasion dlho očakávaný debutový album Edge Of The World, album, ktorý ponúka široký sortiment ťažkých piesní s gitarami, vzdušnými klávesmi a dynamickou rytmickou sekciou – čím dodávajú konečné prvky osobitosti zvuku Mad Invasion.

V piatok 22. októbra kapela premiérovala svoj nový videoklip k piesni „Walking In The Shadows“. Táto ťažká a temná pieseň opisuje neustály boj medzi dobrom a zlom, kde väčšinou zlo vyhráva. Je o tom, aké osamelé to môže byť, keď sa cítite zavalení zúfalstvom a temnými myšlienkami… Keď sa zdá, že niet cesty von. V tejto tme sa tiež objavujú démoni, vo všetkých podobách a formách.

Video bolo čiastočne natočené v Prahe a temný príbeh zdôrazňujú prvky tohto klasického mesta s celou jeho temnou históriou. Toto video je špeciálne aj v tom, že sa tu zrodil ‚Fallen Angel‘ – anjel v bielom, ktorý sa z nevinného dievčatka zmenil na temnotu. To sa deje v záverečnej časti videa , ktoré smeruje k záverečnému vyvrcholeniu.

  • https://s2.myradiostream.com/4870/listen.mp3