1. decembra 2021

RADIO Rock SV

…ak máš v srdci rockovú hudbu, si na správnom mieste

BILLYBIO, projekt Billyho Graziadeiho z BIOHAZARD, vydajú nový album „Leaders And Liars“

Billy Graziadei a jeho projekt BILLYBIO vydajú album „Leaders And Liars“ v roku 2022 vo vydavateľstve AFM Records.

Začiatkom tohto týždňa neúmyselne uniklo video od niekdajšej Billyho spolupracovníčky Lindsay Martinovej na jej Instagrame . Odtiaľ sa rýchlo rozšírilo na rôzne platformy. Graziadei hovorí: „Prekvapilo ma, ako rýchlo sa môžu veci šíriť po internete! Nie je to tak, ako som chcel, aby všetci počuli o novom vydaní, ale aspoň je to niečo, na čo som hrdý, takže dúfam, že si to fanúšikovia užijú.“

Graziadei a AFM Records boli zaskočení a teraz oficiálne zverejnili lyric video k piesni „One Life To Live“ . Pieseň, v ktorej hosťuje Graziadeiho dlhoročný priateľ Toby Morse ( H2O , HAZEN STREET ), je výzvou k akcii. Je to adrenalínová hymna, ktorá povzbudzuje fanúšikov, aby sa postavili za to, čo je správne.

Milujem, ako každá generácia má svoju verziu YOLO,“ hovorí Graziadei , „Život je príliš krátky na to, aby sme sa trápili blbosťami. Tí, ktorí nechajú pohltiť svinstvom, sa dostanú do hrobu rýchlejšie ako všetci ostatní.

BILLYBIO je surový a drsný v duchu klasických newyorských hardcorových kapiel ako AGNOSTIC FRONT , CRO-MAGS a CRUMBSUCKERS . Album „Leaders And Liars“ si požičiava z odkazu BIOHAZARD to, že tiež vzdoruje tomu, že je zaškatuľkovaný. Album predstavuje Graziadeiovu lásku k punku, hardcoru a klasickému metalu ( BLACK SABBATH , IRON MAIDEN ) a prináša 15-skladbový hudobný útok.

Graziadei vysvetľuje názov albumu slovami: „Narodili sme sa do tohto sveta ako čisté duše a potom sme otrávení hanebnou temnotou, ktorá nás obklopuje. Tí, ktorí zostanú na ceste a úspešne prechádzajú temnotou, sa stanú skutočnými vodcami, zvyšok hnije ako klamári a zlodeji.

Foto: festivaly.eu

  • https://s2.myradiostream.com/4870/listen.mp3