1. decembra 2021

RADIO Rock SV

…ak máš v srdci rockovú hudbu, si na správnom mieste

EXODUS uvádza textové video k novej piesni „Prescribe Horror“

Thrash metaloví veteráni zo San Francisca Bay Area EXODUS práve vydali svoj nový album „Persona Non Grata“ prostredníctvom vydavateľstva Nuclear Blast Records . Oficiálne lyric video k štvrtému singlu disku „Prescribe Horror“ si môžete pozrieť nižšie. Text piesne rozpráva príbeh o Thalidomide , lieku vyvinutom v západnom Nemecku ako sedatívum v 60. rokoch minulého storočia, ktorý sa používal na zmiernenie ranných nevoľností u tehotných žien a ktorý sa spájal s tisíckami vrodených chýb novorodencov.

Gitarista Gary Holt hovorí: „Keďže sme sa konečne dostali ku dňu vydania albumu „Persona Non Grata“ , na čo sme netrpezlivo čakali celú večnosť, s potešením sa s vami môžeme podeliť o posledné lyric video. Moja osobná obľúbená pieseň na albume, ‚Prescribe Horror‘ . Malý príbeh o materstve a droge a o tom, čo sa stane, keď pred životom a bezpečnosťou príde chamtivosť. To je príbeh Thalidomidu .

„Persona Non Grata“ je pokračovaním albumu „Blood In Blood Out“ z roku 2014 , ktorý bol prvým vydaním thrasherov zo San Francisca od odchodu hlavného speváka skupiny Roba Dukesa a návratu Steva. „Zetro“ Souzu , ktorý predtým stál na čele EXODUS v rokoch 1986 až 1993 a 2002 až 2004.

Foto: Samozzman

  • https://s2.myradiostream.com/4870/listen.mp3